اطلاعیه مورخه ۱۴۰۰/۷/۱۳ دانشگاه در خصوص ثبت نام و ارسال مدارک دانشجویان جدیدالورود

۱۰ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۱ کد : ۱۷۱۵۵ خبرهای مهم
تعداد بازدید:۶۹

اطلاعیه مورخه 1400/7/13 دانشگاه  در خصوص ثبت نام و ارسال مدارک دانشجویان جدیدالورود

1-      سامانه ثبت نام آنلاین طبق زمان بندی موجود در فلوچارت برای پذیرفته شدگانی که تا کنون موفق به اخذ کدرهگیری نشده اند تا پایان روزسه شنبه مورخه 1400/7/13 باز می باشد.

2-      متقاضیان معافیت تحصیلی علاوه بر لینک های مندرج در بند دو چک لیست، جهت راهنمایی بیشتر می توانند به دفاتر پلیس10+ و سازمان نظام وظیفه شهر محل سکونت مراجعه نمایند.

قبولین نیمسال دوم دانشگاهها بایستی شروع معافیت تحصیلی شان از مورخه 1400/11/1 باشد.

امکان ترخیص از خدمت برای قبولین مقطع کاردانی وجود ندارد لذا مشاوره های لازم با دفاتر پلیس 10+ در این خصوص ضروری می باشد.

3-      واکسیناسیون دانشجویان جدیدالورود و ارائه کارت واکسیناسیون به دانشکده ضروری بوده و دانشجویانی که برای واکسیناسیون اقدام ننموده اند امکان حضور در دانشگاه و کلاسهای مجازی نخواهند داشت.

4-      قبولین شهریورماه امتحانات نهایی دبیرستان حداکثر تا مورخه 1400/8/10ملزم به ارسال اصل ریزنمرات سه ساله دبیرستان و اصل گواهی دیپلم می باشند در غیر اینصورت امکان حضور در کلاسهای مجازی نخواهند داشت لذا در پاکت ارسال مدارک ثبت نامی به دانشگاه و همچنین سامانه ثبت نام نام آنلاین به جای دو مدرک مذکور "تعهد دست نویس ارائه مدرک تا مورخه فوق" را  ارسال کنند.

5-      قبولین رشته های شهریه پرداز نیازی به تکمیل فرم چهار و شش ندارند.


نظر شما :